Hírek
2017. szeptember 24.
Itthon
A Videoton már a harmadik percben vezetést szerzett a Honvéd ellen, ám a vége 1-1 lett az NB I-es futballrangadónak. Eppel Márton a DIGI Sport híradójának elmondta: a mostani Honvéd teljesen más, mint a tavalyi, de ha összeáll, idén is jó eredményt érhet el. Fiola Attila szerint az idei Videoton jobb az előző szezonban látottnál.
2017. szeptember 16.
Itthon
Posztumusz díszpolgára lett a szlovákiai Királyhelmecnek Buzánszky Jenő, az Aranycsapat legendás jobbhátvédje.
2017. szeptember 14.
Beteljesült álomnak nevezte Sallai Roland, a ciprusi APOEL magyar válogatott labdarúgója, hogy szerdán pályára léphetett a Bajnokok Ligájában a címvédő Real Madrid otthonában.
2017. szeptember 08.
Itthon
A Dijón a hivatalos weboldalán jelentette be, hogy Lang Ádám kölcsönben a Beitar Jerusalem csapatához szerződött, ám a magyar válogatott védő végül mégis maradt Franciaországban. Az Eb-t is megjárt futballista és a menedzsere a DIGI Sport híradójának beszélt a meghiúsult klubváltás lehetséges okairól.
2017. szeptember 07.
Itthon
A címvédő németek elleni barátságos meccsen aratott siker után a Málta elleni Eb-selejtezőn is 2-1-re nyert a magyar U21-es válogatott. A csapat német edzője, Michael Boris a DIGI Sport híradójának elárulta: tetszik neki a magyar játékosok mentalitása, és nem csodálkozik azon, hogy Bernd Storck júniusban meghívta a felnőtt keretbe a 16 éves Szoboszlai Dominiket.
2017. szeptember 03.
A magyar labdarúgó-válogatott vasárnap hazai pályán 1-0-ra kikapott az Európa-bajnok portugál csapattól a 2018-as világbajnokság európai selejtezősorozatában, ezzel eldőlt, hogy nem lehet ott az oroszországi tornán.
Nem sok nehezebb ellenfél létezik a futballban, mint az Európa-bajnoki címvédő Portugália, amelyben a Feröer-szigetek ellen triplázó Cristiano Ronaldo is pazar formában készül a bevetésre. Szalai Ádám és Böde Dániel a DIGI Sport híradójának elmondta, mi kell ahhoz, hogy a fociválogatottunk sikerrel vehesse fel a harcot vasárnap este.
2009-ben Torghelle Sándornak sikerült feltartania Cristiano Ronaldót, Pepe azonban üresen maradt, és a fejesével a portugálok 1-0-ra legyőzték Magyarországot. A Besiktas játékosa szeretne újra betalálni, de védőként nem ez a legfontosabb feladata. A portugál szövetségi kapitány az andorrai magyar fiaskóról is véleményt formált. Ronaldo és társai közben – a DIGI Sport híradójának a kamerái előtt - edzettek egy jót a Groupama Arénában.
2017. szeptember 01.
Itthon
A magyar labdarúgó-válogatott csütörtök este 3-1-re legyőzte a lett csapatot a budapesti Groupama Arénában, a világbajnoki selejtezősorozat hetedik fordulójában, amely után matematikailag is biztossá vált, hogy már nem nyerheti meg csoportját Bernd Storck együttese.
2017. augusztus 31.
Itthon
Gera Zoltán 2014-ben nemet mondott a West Bromwich edzői ajánlatára, most azonban úgy tűnik, egyre közelebb van ahhoz, hogy a kispadra üljön.
2017. augusztus 29.
Kylian Hazard, az Újpest belga labdarúgója a Chelsea-ben folytatja pályafutását.
Bajnokok Ligája
Sallai Roland, a Puskás Akadémia támadója a Bajnokok Ligája-főtáblás ciprusi APOEL Nicosia labdarúgócsapatában folytatja pályafutását.
A labdarúgó OTP Bank Ligában szereplő Swietelsky-Haladás vezetőedzője, Mészöly Géza közös megegyezéssel távozott a csapat éléről.
Jó az előérzete a csütörtöki, lettek elleni világbajnoki selejtezőmérkőzéssel kapcsolatban Bernd Storcknak, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának.
2017. augusztus 25.
Itthon
Tizenhárom éves gyerekekhez hasonlította játékosait a Partizan Beograd elleni Európa Liga-visszavágó után Marko Nikolics, a Videoton vezetedzője. A kiállított Juhász Roland nem „bírózott”, viszont – mint azt a DIGI Sport híradójának elmondta - nem érti, miért esett szét a csapata.
2017. augusztus 24.
Itthon
A Videoton FC szerb vezetőedzője szerint nem szépen kell játszaniuk, hanem meg kell nyerniük csütörtökön a szerb Partizan Beograd elleni visszavágót a labdarúgó Európa Liga selejtezőjének negyedik fordulójában.
2017. augusztus 21.
Itthon
A DAC két magyarral a kezdőjében 4-2-re legyőzte a Zsolnát Szlovákiában. Kalmár Zsolt első dunaszerdahelyi gólját szerezte, Vida Kristopher pedig a DIGI Sport híradójának azt is elárulta, már alig várja, hogy a magyar fociválogatott miatt csörögjön a telefonja. Mervó Bence ezúttal nem játszhatott, egyelőre nem tudni, pontosan mi lehet a baja.
Itthon
A románok világklasszisát, a Barcelonában is megfordult Gheorghe Hagit a Kárpátok Maradonájának nevezték, most pedig megvan a Puskás Akadémia Maradonája is. Mint az a DIGI Sport híradójából kiderül, Pintér Attila vezetőedző Sallai Rolandot nevezte így az NB I-ben utolsó helyezett felcsúti csapat idei első győzelme után.
2017. augusztus 18.
Holman Dávid a Debreceni VSC-ből a Slovan Bratislava labdarúgócsapatához igazolt.
Bejelentette visszavonulását Victor Valdés, az FC Barcelona történetének egyik legeredményesebb kapusa - közölte honlapján a Mundo Deportivo sportnapilap csütörtökön.
2017. augusztus 17.
A Ferencváros 2-0-ra legyőzte a vendég Haladást az OTP Bank Liga hatodik fordulójának csütörtöki nyitómérkőzésén. A fővárosi együttes sikerével továbbra is veretlen az NB I-ben, ugyanakkor négy döntetlen mellett ez csak a második győzelme volt.
Külföld
A Videoton gól nélküli döntetlent ért el a szerb Partizan Beograd vendégeként a labdarúgó Európa Liga-selejtező negyedik fordulójának első, csütörtöki mérkőzésén. A székesfehérváriak így jó helyzetből várhatják a jövő csütörtöki, felcsúti visszavágót. A párharc győztese a csoportkörbe jut.
Bernd Storck szövetségi kapitány szerdán megnevezte azt a 13 idegenlégióst, akikre számít a magyar labdarúgó-válogatott következő két világbajnoki selejtezőmérkőzésén.
2017. augusztus 10.
Itthon
Magyarország egyet előrelépve az 56. helyen áll a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján, melynek élére ismét Brazília került.
Kalmár Zsolt szerződést bontott a Bröndbyvel, a válogatott labdarúgó Dunaszerdahelyen folytatja pályafutását.
A válogatott Stieber Zoltán Washingtonba, az észak-amerikai profiligában (MLS) szereplő D.C. United labdarúgócsapatához szerződik.
2017. augusztus 08.
A Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid nyerte az Európai Szuperkupát, miután kedden 2-1-re legyőzte az Európa Ligában címvédő Manchester Unitedet Szkopjéban. A Real Madrid sikerével története során negyedszer hódította el a trófeát, s egymást követő két évben nyerte meg a Bajnokok Ligáját és az európai Szuperkupát is, ez legutóbb az AC Milannak sikerült 1989-ben és 1990-ben.
2017. augusztus 06.
Nem esett gól a házigazda Debrecen és a Ferencváros vasárnapi mérkőzésén a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójában, így a hazaiak továbbra is nyeretlenek, a vendégek pedig veretlenek a mostani szezonban. A Videoton Mezőkövesden győzött, míg az Újpest megverte a Vasast.
2017. augusztus 05.
Az OTP Bank Liga 4. fordulójának első mérkőzésén megszerezte története első NB I-es győzelmét a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő. A Puskás Akadémia még mindig nyeretlen, a Paks viszont már nem.
2017. augusztus 04.
A Videoton a szerb Partizan Beograddal találkozik az Európa Liga selejtezőjének negyedik fordulójában, amelyben már a főtáblára jutás lesz a tét. A párharc egyik érdekessége, hogy Marko Nikolic, a fehérváriak vezetőedzője a Partizantól érkezett nyáron a Videotonhoz, a szerb együttessel az előző idényben bajnokságot és kupát is nyert.
Szalai Ádám csapata, a német Hoffenheim a lehetséges ellenfelek közül az egyik legnehezebbet, az FC Liverpoolt kapta a Bajnokok Ligája selejtezőjének negyedik fordulójában.
2017. augusztus 03.
Bejutott az Európa Liga selejtezőjének negyedik fordulójába a Videoton, mivel az idegenbeli  vereségét követően a csütörtöki visszavágón 1-0-ra legyőzte a Girondins Bordeaux-t Felcsúton. Az összecsapás egyetlen gólját Stopira fejelte közvetlenül az első félidő lefújását megelőzően.
2017. augusztus 02.
Külföld
Minden jegy elkelt a magyar válogatott szeptember 3-i világbajnoki selejtezőmérkőzésére, amelyen az Európa-bajnok Portugália lesz a vendég a Groupama Arénában.
Itthon
Egyedül az Újpest FC kapott pénzbüntetést a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottságától az élvonal harmadik fordulója után.
2017. július 31.
A Diósgyőr vette át a vezetést az OTP Bank Liga tabelláján, miután a harmadik fordulóban győzött a Haladás vendégeként, míg az eddig százszázalékos Mezőkövesd 5-0-s vereséget szenvedett a Ferencváros otthonában.
2017. július 28.
Az Újpesti Torna Egylet (UTE) címerének védelme érdekében elindította a peres eljárást az Újpest 1885 Futball Kft-vel szemben.
2017. július 27.
A Videoton 2-1-es vereséget szenvedett a francia Girondins Bordeaux vendégeként az Európa Liga-selejtező harmadik fordulójának első, csütörtöki mérkőzésén. A fölényben futballozó hazai csapat Younousse Sankharé révén bő negyedóra után vezetést szerzett, de a szórványos székesfehérvári akciók egyikéből Marko Scepovic hamar egyenlített. A franciák szenegáli szélsője azonban még a szünet előtt ismét előnyhöz juttatta a Girondins Bordeaux-t.
2017. július 24.
Külföld
Steven Gerrard és a Liverpool U18-as csapata Telkiben edzőtáborozott. A DIGI Sport híradója a Liverpool Tv-től kapott egy exkluzív videót, amelyben Gerrard őszintén beszélt magyarországi tapasztalatairól. Ígéri, biztosan visszatér még hazánkba.
2017. július 23.
OTP Bank Liga
Az Újpest hazai pályán 2-2-es döntetlent játszott a Ferencvárossal a labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójának vasárnapi rangadóján.
2017. július 22.
Külföld
A váci futballisták ledöbbentek, amikor megtudták, hogy egy korábbi Arsenal-sztárral edzhetnek együtt. A 34 éves Emmanuel Eboué elárulta, miért jött Magyarországra, és arról is beszélt a DIGI Sport kamerája előtt, hogy milyen tanácsokkal látta el az NB II-es futballcsapat labdarúgóit.
2017. július 21.
A magyar csapatok közül egyedül versenyben maradt Videoton a francia Girondins Bordeaux csapatával találkozik majd a labdarúgó Európa Liga selejtezőjének harmadik fordulójában.
2017. július 16.
A címvédő Honvéd győzelemmel, a legutóbb ezüstérmes Videoton pedig hazai döntetlennel kezdte az OTP Bank Liga 2017/18-as szezonját. A nyitófordulóban a kispestiek a Haladást múlták felül, a székesfehérváriak az újonc Balmazújváros ellen vesztettek pontokat.
2017. július 13.
Itthon
Hiába vezetett két góllal, végül 4-2-re kikapott a Ferencváros dán vendégétől, a Midtjyllandtól a Európa Liga-selejtező második fordulójának első, csütörtöki mérkőzésén. A vendégeknél végigjátszotta a találkozót Korcsmár Zsolt. A visszavágót egy hét múlva rendezik Dániában.
A Videoton FC 3-0-ra nyert csütörtökön az észt Nomme Kalju vendégeként az Európa Liga-selejtező második fordulójának első mérkőzésén.   A székesfehérváriak Pátkai Máté révén már a nyolcadik percben előnyt szereztek, a második félidőben pedig a szerb Marko Scepovic két értékesített büntetőjével tulajdonképpen eldöntötték a párharcot.  A visszavágót jövő csütörtökön rendezik Felcsúton.
2017. július 12.
A Budapest Honvéd 2-1-re kikapott szerdán az izraeli Hapoel Beer-Seva vendégeként a Bajnokok Ligája-selejtező második fordulójának első mérkőzésén. A visszavágót egy hét múlva zárt kapuk mögött a Bozsik Stadionban rendezik.
A következő idényben a Szusza Ferenc Stadionban játszhatja hazai mérkőzéseit az Újpest és a Vasas az MLSZ döntése értelmében.
A Paris Saint-Germain csapatában folytatja pályafutását Dani Alves. A francia klub szerda délután jelentette be hivatalosan a 34 éves védő érkezését.
2017. július 11.
Dárdai Pál vezetőedző csapata, a német élvonalban szereplő Hertha BSC szerződtette Jonathan Klinsmann 20 éves kapust.
Antonio Cassano az olasz élvonalban újonc Hellas Verona csapatához igazolt. A klub bejelentése szerint a 35. születésnapját szerdán ünneplő csatár szerződése egy idényre szól.
2017. július 10.
Az Újpesti Torna Egylet hétfői közleményébe "ismételten és nyomatékosan" felszólította az Újpest FC labdarúgóklub vezetőit - Gyarmati Eszter ügyvezetőt és Roderick Duchatelet tulajdonost -, hogy azonnali hatállyal szüntessék meg a törvénysértő címerhasználatot.